Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-10-2014, 14:53   #23
Sesjator
 
Sesjator's Avatar
 
Reputacja: 1 Sesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodze
Elfy wypowiedziały wojnę krasnoludom, twierdzą, że brodacze brutalnie zamordowali Lolendriana, elfa wysokiego rodu. Krasnoludy twierdzą, że nie mają z tym nic wspólnego, co jeszcze bardziej zdenerwowało elfy. Do boju!

Orkowie wypowiedzieli wojnę gremliną. Chcą ich ograbić i zabrać im ziemie (to orkowie, nie ma powodu szukać w tej wojnie drugiego dna). Do boju!

Aktywność Bogów przebudziła Demony, które również chciały zwiększyć swoją potęgę. Na razie nie wiedziały nic o Bogach i wolały żyć w cieniu, czekając na odpowiedni moment, jednak największy i najodważniejszy Grarak.

Grarak wyruszył do Azji. Jego pierwszymi ofiarami stały się Amazonki.

Wiele istot zmierzało do Świątyni Życia. Głównie osoby chore i słabe, które chciały by Kurukeke ich wzmocnił w codziennym życiu. Większość pielgrzymów to byli ludzie, ale także inne rasy chcące skorzystać z darów Boga Życia. Niestety elfy znalazły innego Boga i większość z nich to jego wybrała.
Kurueke otrzymuje +4 do limitu punktów mocy

Wybrańcy Boga Powietrza zgodzili się być jego prorokami, choć niektórzy nie byli pewni czy postępują słusznie. Prorocy porzucili swe ówczesne życie, by głosić twe słowa. Oznaczało to poświęcenie, poświęcenie do którego ludzie przez których nie przemawiałby Bóg nie byliby zdolni, to tylko umocniło twoją pozycję wśród elfów, sam cesarz chciał cię spotkać. Pewnie tego nie planowałeś, ale twój kult prawie wyparł kult innego Boga, Boga Kurukeke. Twoja wiara stała się tak silna, że elfy z uśmiechem na ustach budowały ci świątynie.
Ryidavar otrzymuje +4 do limitu punktów mocy

Taurus wyruszył nawracać krasnoludy. Krasnoludom bardzo podobały się dary ich nowego Boga i zaczęły go wyznawać. Sam król zainteresował się twoją osobą i nakazał zbudować ci miejsce kultu, do której budowy zaciągnięto troggi.
Taurus otrzymuje +5 do limitu punktów mocy

Imperator ludzi ze zdziwieniem obserwował to jak smok Navilisa zaczyna niszczyć kaplice dawnych bogów, a przy tym rujnować jego miasto. Tego dnia był też dzień kiedy miał zrobić to o co go prosiłeś. Nie chcąc ci się narażać od razu pobiegł, by wykonać twój rozkaz. W tym czasie wojsko Imperium zaatakowało twojego smoka. Ostatecznie udało mu się zniszczyć wiele świątyń i jeszcze więcej ich kapłanów. Sam smok wrócił do ciebie z kilkoma pociskami wbitymi w ciało, jednym złamanym kłem, okaleczonym jednym skrzydłem, a drugie miało kilka dziur na wylot. Jeden z kapłanów dawnych Bogów zaniósł do ciebie modlitwę.
Tylko dla Navilisa: Dlaczego zabiłeś mych braci? Czemuż próbował mnie zabić? Com ci uczynił ja Boże Metalu? Dlaczego tak mnie zhańbiłeś?
Navilis otrzymuje +4 do limitu punktów mocy

Ludziom spodobał się Bóg w przestworzach, który nie zmuszał ich do wiary, ale nie pokazał tak naprawdę niczego, nie udowodnił swej potęgi. Dał im tylko artefakt nie opisując im jego przeznaczenia.
Ryidavar otrzymuje +1 do limitu punktów mocy

Prorok Krukeke zaczął zjednywać sobie coraz więcej ludzi. Liczba twoich wyznawców wśród ludzi zaczęła rosnąć.
Kurueke otrzymuje +2 do limitu punktów mocy

Nadzorca gnomów zastanawiał się, czy Bóg Metalu pomoże mu zdobyć władzę absolutną. Jego wiara wśród gnomów nie rosła.
 
Sesjator jest offline