Wątek: Święty Graal
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-03-2007, 11:32   #27
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
William okazał się miłym jegomościem z zadatkami na romantyka. Opowiedział elfce uroczą historię, nawet wzruszającą, przyznała. Miło wiedzieć, że i wśród ludzi są udani druidzi.

Rankiem znów zbudziła się na podłodze. Raav skwitował jej minę rozbawionym popiskiwaniem.
- Cicho być – zaśmiała się zadziornie i rzuciła w niego poduszką.

A więc wyruszyli. Nocą zatrzymali się w jakimś lesie.
- Mnie przeprawa przez las nie przeraża – wzruszyła ramionami elfka. – Jeśli jednak tutejsze zwierzęta nie wysłuchają ani mnie, ani Williama, będzie trzeba walczyć, niestety, a to skłania mnie aby glosować za okrążeniem lasu. Chyba, że się nam spieszy. Wszystko mi jedno. Pójdę tam, gdzie reszta – usiadła, oparta o drzewo, wysłuchując z uśmiechem melodii, którą Archibald zaintonował na swej lutni.
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline