Wątek: Święty Graal
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-03-2007, 14:53   #30
Hrabia Andre
 
Reputacja: 1 Hrabia Andre ma wyłączoną reputację
- Tak więc - zaczął Mag - przejdziemy przez las. Na czasie mi nie zależy lecz wypocząć by się zdało. Sił nam nie starczy a moc nasza, miejmy nadzieję, wyzwaniom sprosta. Szykujcie się do walki przyjaciele, ponieważ będzie ona zaciekła. - po tych słowach Merlin wkroczył do lasu a grupka bohaterów podążyła za nim. Zrobiło się już dość późno lecz zaciekli poszukiwacze przygód kierowali się ku Wiosce Tsamei - w której to mieszkał Lancelot z Jeziora oraz Sir Parsifal. Są oni najlepszymi przyjaciółmi. Poznali się właśnie w czasie poszukiwania Graala - *Mam nadzieję że i tak będzie z tymi tu pachołkami* - zaśmiał się w myślach mag. Noc spowiła las.
- Trzymajcie się grupy - szepnął Merlin - idziemy spokojnie, i żadnych gwałtownych ruchów ani głośnych dźwięków - przestrzegał dalej Merlin. Już mieli wychodzić z, bądź co bądź przerażającego lasu, lecz wtem ich drogę zablokowało stado krwiożerczych wilków.
- Wiedziałem, że tak będzie - powiedział Mag po czym zaczął szeptać jakieś zaklęcie. Kompani ruszyli do ataku...
 
__________________
Hrabia Andre - Andrew/Graffek
Hrabia Andre jest offline