Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-10-2014, 18:59   #123
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Eryk był w tym momencie rozbity z jednej strony był zachwycony zdolnościami szermierczymi elfa i nie chciał go zrazić do siebie, ale jako boży bojownik nie mógł pozwolić, aby działa się niesprawiedliwość

Zmówił w myślach krótką modlitwę, po czym skupił się na aurze Forakila ku swej uldze nie zobaczył w nim zła.

- Rozumiem, że nadzorca był dla był dla Pana niemiły, ale to nie powód żeby go okaleczać i okradać. Cóż, dobrze, że nie stało się nic gorszego... Musi mi Pan wybaczyć nie zamierzam nikomu prawić morałów, ale nie mogę zostawić potrzebującego w takim stanie złożone śluby mi na to nie pozwalają - Wyjaśnił, po czym podszedł do Hobgoblina kryjącego się pod stołem

Forakil uniósł brew. - Ten hobgoblin raczył sugerować, że ulży sobie we mnie, jeśli do wieczora nikt mnie nie wykupi. A szablę mi zabrał moją i sprzedał, więc musiałem odzyskać broń.

Świętobliwy prostaczek podrapał się po brodzie jakby rozważał to przez chwilę - No tak, to właściwa kara - uznał w końcu.

- Panie goblinie niech Pan zapamięta do końca życia żeby więcej się nie narzucać innym ze swoją miłością! Zresztą będzie pan miał o tym przypomnienie za każdym razem jak spojrzycie w lustro. A chuci możecie ulżyć na truchle Bzyka nawet wygodnie Panu będzie dorobiliśmy kilka dodatkowych dziur! Do Widzenia! - Młodzian uznał, że za tak niegodne zachowanie należy się kara a swą boską moc powinien zachować dla towarzyszy lub bardziej potrzebujących.

Co do miecza rzeczywiście można było to uznać za odzyskanie własności szczególnie, że z tego, co mówiono miejscowe prawo nie jest niestety zbyt dokładne w kwestii sądów oraz praw po za tym na co im wojownik bez miecza ? A nie stać ich było żeby go jeszcze uposażyć.

____

Eryk używa Detect Evil na Forakilrze
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 16-10-2014 o 19:08.
Brilchan jest offline