Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-10-2014, 22:16   #3
Fyrskar
 
Fyrskar's Avatar
 
Reputacja: 1 Fyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputację
Cytat:
Jak zamierzasz poprowadzić sesje jeśli gracze pozgłaszają się do różnych oddziałów? Będzie motyw interakcji między wojakami, czy w takiej sytuacji każdy pisze w zakresie swojego oddziału i w efekcie mamy kilka sesji solowych?
Jak najbardziej, gracze będą grali razem, nie chcę osobnych wątków na sesji. Jak połączę w jednym oddziale postacie z kompletnie różnych formacji zbrojnych? To już moja mała tajemnica i niespodzianka

Cytat:
I druga sprawa jeśli chcę grać ochroniarzem który zaciągnął się do armii na ochotnika, to powinienem iść do Sylwańczyków, czy podpiąć się pod jakiegoś landsknechta z dowolnej formacji i wymienić ekwipunek na przydziałowy.
Ochotnicy z formacji innych niż Sylvańczycy i Wolfenburgczycy są organizowani w osobne hufce, jeśli chcesz, twoja postać może należeć do któregoś z nich. Landsknecht to landsknecht, z profesji żołnierz, podpinania nie uznaję (choć, jeśli awansujesz, mogę pozwolić Ci dołączyć do landsknechtów).

Cytat:
Jak już się mówi jeden i dwa, to warto dodać trzy. Jakiej długości postów będziesz oczekiwał. Rysowanie psychiki postaci przez przemyślenia, rozterki moralne, czy skupienie się na działaniach? Tym co widać i do czego można się odnieść.
Będę się skupiał na emocjach i przeżyciach, długość postów to min. "na awatara". Walki itp. będziemy rozgrywać w docu.
 
Fyrskar jest offline