Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-10-2014, 23:36   #30
VIX
 
Reputacja: 1 VIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumny
Witam.

Wielkie dzięki za zaproszenie Fyrskar ale niestety jestem zmuszony odmówić, powiem dlaczego co by nie wyjść na buca najgorszego Najważniejsze jest to że ja już czasu na grę jak gracz po prostu nie mam i tylko prowadzę swoją jedną sesję, również w żołnierskich klimatach, ów sesja moja pochłania i tak sporo czasu. Kiedyś może na LI zagoszczę jako gracz ale nie planuje tego w najbliższych miesiącach. Ważniejsze jest jednak coś innego, ano to że twoja sesja zapowiada się bardzo fajnie, uderza w me gusta bo czuć konkret od niej... nie to że znów jakieś ganianie za wilkołakiem albo inną księżniczką czy wybijanie kultystów, albo inne pierdoły... ja lubię taką prostą, surową grę jakiej właśnie spodziewam się po twojej sesji no i to jest właśnie największy problem. Twoja sesja zapowiada się tak że musiałbym się do niej bardzo przyłożyć, bardzo, bardzo! Tak by grać na wysokim poziomie i by mieć z tego frajdę i by się do budowania twojej opowieści przyłożyć jak najlepiej... a to oznacza zużycie masy czasu której nie mam. Choć mógłbym ją, ów masę czasu wygospodarować ale kosztem mojej sesji i graczy którzy u mnie grają a tego nigdy nie zrobię - wiadomo. Tak jak teraz, na tę chwilę to ja mógłbym zagrać u ciebie i odwalać wszystko byle jak, jednak ja bym tego nie chciał i ty z pewnością też. Zatem bastuje, tym cięższe to dla mnie jest bo sesja może mieć moc, przynajmniej wedle mojego gustu. Z pewnością będziesz miał we mnie wiernego ''czytacza'' swej sesji. Zatem życzę ci powodzenia i hektolitrów przelanej krwi obrońców Imperium... znaczy wrogów Imperium, chciałem powiedzieć.

Cytat:
W czasie Wojny Domowej zasłynął z niezwykłych umiejętności w pacyfikowaniu Talabeclandczyków i Kislevczyków. Istny antonim łaskawości.
Hehehe... dobre
 
VIX jest offline