Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-10-2014, 11:44   #10
krystian1292
 
Reputacja: 1 krystian1292 nie jest za bardzo znanykrystian1292 nie jest za bardzo znany
~ Jak zwykle mądrością ten tępak nie grzeszy... Ale może uda mu się coś otworzyć... Lecz... coś mi tu nie gra... Czuję jakby...

- Słuchajcie, musimy być ostrożni. Trzeba sprawdzić, czy aby nikt nie przygotował się na "powitanie" nieproszonych gości. Coś mi tu nie pasuje. Podobnie czułem się jak byłem jeszcze z tym przeklętym magiem, który mnie wychował... Choć może wychował to zbyt mocne słowo... W każdym razie mój mistrz nie zajmował się "normalną" magią. W skrócie był nekromantą. Potężna magia, lecz zawsze zostawiająca ślady i tępiona przez wszystkie żywe istoty, nawet Chaośnicy nie przepadają za nekromantami. Chędożony skurwiel mordował ludzi i wykorzystywał ich do swoich badań. I pamiętam co wtedy czułem. Tutaj czuję coś podobnego... Może mi się wydawać, ale nie chcę zginąć zanim zapieprze tego gnoja. Trzeba się rozejrzeć a nie otwierać na siłę boczne drzwi, Rolf. I trzeba zbadać, czy czasem nikt nie pozostawił śladów mrocznych zaklęć. Dajcie mi chwilę...

Maasi'Haf najpierw rozejrzał się wokół w poszukiwaniu jakichś znaków, pułapek, a być może i znajdzie coś cennego. Po rozejrzeniu się zamknął oczy i skupiał swoją moc, aby sprawdzić, czy nikt przed nim nie próbował używać w tym miejscu magii. Miał nadzieję, że nie wykryje wroga... Nadal nie mógł używać pełnej swojej mocy w walce...

1 kostka - Przeszukiwanie
2 kostka - Spostrzegawczość wzrokowa ( modyfikator +10 )
3 kostka - Wykrywanie magii ( modyfikator +10 )

 
__________________
- Dlaczego ludzie prześladują nieludzi?
- A dlaczego kuśka wchodzi w piczkę? Taka jest naturalna kolej wszechrzeczy.

Ostatnio edytowane przez krystian1292 : 18-10-2014 o 11:49.
krystian1292 jest offline