Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-10-2014, 15:48   #49
Zormar
 
Zormar's Avatar
 
Reputacja: 1 Zormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputację
-Fili, rozumiem twoje intencje, lecz nie mogę ryzykować. Nie chcę dawać Behabie możliwości by mi znów zaszkodziła. Co zaś się tyczy odwiedzin letników, to również odpuszczę. Zajmę się za to przygotowaniem ekwipunku. Wszystko musi być sprawne oraz sprawdzone, by nie było czasem niechcianych niespodzianek. Co zaś się tyczy jeszcze Janusa, to po konsultacji z Orą mam praktycznie pewność, że jego gadanie o demonach i cieniach, które niby miały być razem z Koboldami są ułudą niespokojnego umysłu naszego eremity. To by było wszystko.- rzekł swoje, po czym odczekał chwilę, czy aby ktoś nie miał czegoś do dodania. Zamierzał czekać niezbyt długo, a potem ruszyć w stronę miasta, a potem karczmy, by jak sam obwieścił sprawdzić ekwipunek. Potem zaś przed samym występem Filiego planuje się ulotnić i pooddychać nocnym powietrzem.
 
Zormar jest offline