Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-10-2014, 08:34   #1
Sayane
 
Sayane's Avatar
 
Reputacja: 1 Sayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputację
[komentarze] Polowanie

Witam w sesji (nie)szczęśliwców, którzy się dostali

Trochę technikaliów na początek.
  • Panel sesji będzie dla mnie wyznacznikiem tego, co na daną chwilę posiadacie i jakie czary na dzień macie wybrane/znacie. Jeśli nie ma czegoś w panelu to nie istnieje (nawet jeśli było gdzieśtam kiedyśtam w poście). Uprzedzam też, że lubię grzebać graczom w panelach i przestawiać oraz skreślać (nigdy dopisywać, hehe) graty.
    Nie musicie uzupełniać mechaniki - nie korzystam z niej w panelu, wystarczy mi w MW.
    Odnośnie zaklęć: domyślnie macie po 10 sztuk każdego składniku potrzebnego do danego czaru i pamiętajcie, by je uzupełniać.
  • Wszystkich proszę o podanie mi swoich nicków w Myth Weaver - wyślę Wam zaproszenie do sesji, które proszę przyjąć - wtedy MG wyskakuje fajny skrót wszystkich kart.
  • Awatary - szerokość 150 px
  • Proszę w pierwszym poście komentarzy opisać standardowy wygląd postaci i ewentualne widoczne dziwactwa etc.
Posty:
  • 5 dni dla Was i 2 dla mnie (chyba że będziemy potrzebować więcej). Proszę starać się nie pisać na ostatnią chwilę. Mam nadzieję, że uda nam się ustalić stałe dni dla początku i końca tury. Weekendy przeznaczam dla rodziny i jestem wtedy mało dostępna.
  • Posty preferuje w trzeciej osobie, ale jak komuś bardzo zależy na pierwszej to ok.
  • Dialogi kursywą; myśli - tak, żeby było widać, że to myśl a nie wypowiedź. Boldowanie imion jedynie okazjonalnie, żeby było widoczna zmiana interlokutora lub pojawienie się nowej postaci w poście.
  • Ilustracje bardzo proszę dostosowywać rozmiarem do ustawień forum (max 500), podlinkowywać w tekście lub dawać w tag [media] - wtedy automatycznie zmniejszają się do okienka
  • Jeśli ktoś nie może napisać posta to proszę od razu zgłosić w komentarzach, żeby inny gracze niepotrzebnie nie czekali.
  • Jeśli ktoś nie odpisze do sesji w przepisowym terminie, sesja rusza dalej, a jeśli postać czegoś nie zrobiła, to jej strata.
  • Google doc. Jego używanie jest opcjonalne. Wiem,że niektórzy mają doci poblokowane w pracy i dostępni są tylko wieczorami, więc jeśli wybierzecie jego używanie to miejcie to na uwadze.Tu jest dla Was link do doca jakby co.
    UWAGA!
    Żeby przeklejało wam się formatowanie postów z doców musicie w opcjach w panelu użytkownika (na samym dole) mieć ustawiony “Interfejs edytora postów: Zaawansowany edytor WYSIWYG” (i najlepiej używać firefoxa).
 
Sayane jest offline