Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-03-2007, 21:51   #26
grik
 
Reputacja: 1 grik to imię znane każdemugrik to imię znane każdemugrik to imię znane każdemugrik to imię znane każdemugrik to imię znane każdemugrik to imię znane każdemugrik to imię znane każdemugrik to imię znane każdemugrik to imię znane każdemugrik to imię znane każdemugrik to imię znane każdemu
Yaneks wyjaśnij mi coś proszę bo nie rozumiem. Ile czasu zajęło Twojej postaci wskoczenie na drzewo, załadowanie kuszy, następnie rzucenie kamieniem w głowę strażnika, kolejno poczekanie tych sekund aż patrol zareaguje, niech nawet będzie, że w tym samym czasie strzał z kuszy,a potem przyglądanie się śmierci tego strażnika (ewentualnie w międzyczasie wylanie kwasu na następnego). Potem Twoja postać podbiegła do poborcy i zabiła go (po chwilowym przemyśleniu). Po tym wszystkim wskakuje na drzewo i znika.
Nie wiem ile sesji w życiu prowadziłeś, ale tak mi się wydawało, że sporo (takie sprawiasz wrażenie - bo z tyloma startujesz na tym forum). Ale zaczynam wątpić. Te działania powinny zająć Ci według moich obliczeń jakieś 8 rund walki. Wiem, że tu nie stosujemy mechaniki, ale bez przesady. Chcesz mi powiedzieć, że Twoja postać zrobiła to wszystko, a w tym czasie wszyscy nic nie zrobili?
Inna sprawa. Czy Twoja postać ma większą Inicjatywę niż moja? Bo wydaje mi się, że nie powinna (Liharill ma 73 Inicjatywy). To dlaczego działa przed moją? No ale to mniej istotne, bo nie musimy tu stosować mechaniki.
No i powiedz mi jeszcze jak to jest, że ja oraz Agramad idziemy do strażników, a w tym czasie Twoja postać znajduje się przy drzewie obok nich (wylewasz kwas na jednego z nich więc musisz być obok). A chwilę wcześniej rozmawiasz z nami. Więc coś mi się odległości nie zgadzają. A z drugiej strony jeśli patrol był tak blisko to jakim cudem nie zauważył takiej wielkiej ekipy stojącej przed wsią?
Powiem Ci to samo co wcześniej. Prowadzisz sesję tak jakby tam grała tylko Twoja postać i układasz ją tak jak Tobie pasuje (mam wrażenie, że nie zauważasz, że grają tu też inni gracze). Twoje opisy są za słabe i nie przedstawiają dobrze tego co się dookoła nas dzieje. Mam wrażenie jakby były robione na odwal.
Przykro mi, ale również rezygnuję z gry. Dobierz sobie kogoś innego. Moją postać masz. Niech ją poprowadzi, ale zrób co chcesz. Szkoda, że tak wyszło, ale wolę się skupić na innych sesjach niż tracić niepotrzebnie czas.
 
__________________
"Angels Banished from heaven have no choice but to become demons"
grik jest offline