Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-10-2014, 14:47   #29
Sesjator
 
Sesjator's Avatar
 
Reputacja: 1 Sesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodze
Baird, proszę żebyś następnym razem robił normalne odpisy. Co do graczy to przypominam, by nie czytać fragmentów przeznaczonych dla innych graczy, robienie tego i co gorsza wykorzystywanie wiedzy z nich zaczerpniętych będzie karane! Szczególnie jeśli fragment został umieszczony w spojlerze.

Elfy ogłosiły zawieszenie broni z krasnoludami.

Wiele osób zostało zarażonych tajemniczą chorobą. Nikt nie wiedział jak powstała i jak się przenosi. Zarażeni umierali dość szybko, jednak nie obyło się bez pewnego cierpienia. Zarażonych zamykało się w kwarantannach. Wiele osób zaczęło czcić Kurukeke i Arkarotha. Pewien uczony (przez swoje badania Ś.P. uczony) imieniem Irving spisał to co udało mu się ustalić badając tą chorobę.
Cytat:
Choroba zaraziła wiele osób.. obecnie nie można ustalić co jest jej przyczyną. Choroba powoduje sinienie skóry, wypadanie włosów, problemy z oddychaniem i pracą serca, a do tego silne bóle głowy i wymioty. W późniejszej fazie towarzyszy temu wydalanie swojej krwi w różnych formach. Przy wydalaniu, oddawaniu moczu, kichaniu, kaszleniu, wycieraniu nosa, płakaniu i innych. Do tego krew nie chce krzepnąć i traci się apetyt. Choroba zabiła już niektórych zarażonych.. Boże zaczęło się.. moja chusteczka jest cała czerwona... Boże błogosław..
Kurukeke otrzymuje +5 do limitu punktów mocy
Arkarotha otrzymuje +5 do limitu punktów mocy

Demon Grarak zyskał przydomek Niszczyciel. W ciągu kilku miesięcy wybił około 1/3 populacji Amazonek. Te które przetrwały nienawidziły Demona. Część z nich zaczęła wyznawać Boga elfów Ryiadavara, a część Boga śmierci Arkarotha. Jedna ze stron chciała tylko przetrwać, a druga miała nadzieje, że Bóg Śmierci jest potężniejszy od demona. Poza tym mieli nadzieję, że wyleczy ich z zarazy.
Ryidavar otrzymuje +3 do limitu punktów mocy
Arkaroth otrzymuje +3 do limitu punktów mocy

Krasnoludy i minotaury ogłaszają sojusz. Jeśli ktokolwiek ośmieli się zaatakować jedną z tych ras, druga najpewniej ruszy jej na ratunek.

Taurus robił dobre wrażenie na krasnoludach.
Taurus otrzymuje +2 do limitu punktów mocy

U ludzi obecnie każdy człowiek miał w kogo wierzyć.
Ryiadavar otrzymuje +1 do limitu punktów mocy

Kurukeke udawał fałszywych Bogów, choć tak naprawdę udawał wcielenia Absoluta, a także Globa i Celum, gdyż to oni byli tymi Bogami. Udało mu się zdobyć nowych wiernych.
Kurukeke otrzymuje +3 do limitu punktów mocy

Trytoni wyznający Boga Śmierci radowali się z tego co zrobił. Wykorzystali zamieszanie i przejęli władzę u Trytonów.
Arkaroth otrzymuje +8 do limitu punktów mocy

Gnomy mają króla! Nadzorca został właśnie koronowany na pierwszego króla gnomów, przez Boga Metalu. Większości się to nie spodobało, ale większość z nich miało na tyle oleju w głowie by nie ryzykować śmiercią narażając się Bogu. Navilis udowodnił swą potęgę.
Navilis otrzymuje +3 do limitu punktów mocy

Niszczyciel przemówił.
-Mam dla was propozycje Bogowie. Jeśli któryś z was udowodni mi, że jest ode mnie potężniejszy i pokonanie mnie nie sprawi mu trudności, wtedy zaproponuje mu kilka wariantów. Przysięgam na mego ojca i mych przodków. Na Satana, Mrocznego, Pana i Jego!
 

Ostatnio edytowane przez Sesjator : 22-10-2014 o 14:52.
Sesjator jest offline