Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-03-2007, 23:23   #34
Yarot
 
Yarot's Avatar
 
Reputacja: 1 Yarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnie
- To kardamon. Podobno sprowadzają go z południa. Podobnie jak ziele, które parzy się we wrzątku i pije - rzekł Gabor i wskazał na sąsiedni stolik, gdzie kilku kupców raczyło się parującym brązowym płynem. - Zwą to herbatą i tylko dlatego że jesteśmy od Ilmarina będziemy mogli tego skosztować.
I rzeczywiście nie trzeba było długo czekać na reakcję obsługi, która pojawiła się w postaci miłej karczmarki. Przyniosła na drewnianej tacy trzy kubki oraz ibmryk. Biło od niego ciepło oraz bardzo subtelny i smakowity zapach. Dziewczyna postawiła wszystko na stole i z uśmiechem odeszła w głąb karczmy.
Gabor wziął jeden z kubków i nalał do niego herbaty z imbryka. Rozkoszował się chwilę smakiem.
- Byłem, ale stwierdzili, że się nie nadaję. Zatem moja historia jest krótka i bez wartości. Za to mogę patrzeć na nowych, których przyjmuję, oprowadzam i ... żegnam. Mało kto daje sobie radę....
 
__________________
...and the Dead shall walk the Earth once more
_. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : ._
Yarot jest offline