Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-03-2007, 08:14   #18
grik
 
Reputacja: 1 grik to imię znane każdemugrik to imię znane każdemugrik to imię znane każdemugrik to imię znane każdemugrik to imię znane każdemugrik to imię znane każdemugrik to imię znane każdemugrik to imię znane każdemugrik to imię znane każdemugrik to imię znane każdemugrik to imię znane każdemu
Elf prawie niezauważalnie drgnął usłyszawszy swoje imię. Wszystkie swoje zmysły skupił na obserwacji otoczenia. Wolał być przygotowany na wszystko. Przez chwilę się zastanawiał. Z jednej strony coś tam było i sam Sirhill był tego pewien. Jego zmysły nigdy go nie myliły. Ale czy dla strażników zeznania elfa będą jakimkolwiek dowodem? Mimo wszystko postanowił stanąć po stronie Eika. Był inny niż większość ludzi. Można mu zaufać. Przemówił do dowódcy patrolu starając się użyć swoich umiejętności przekonywania.
- Eik ma rację. Coś tam jest - spojrzał w oczy dowódcy starając się odkryć w nich co o tym wszystkim myśli -usłyszeliśmy krzyk więc ruszyliśmy , aby pomóc. Wtedy coś nas poraziło. Nie wiem czy to była magia czy coś innego, nie znam się na tym, wiem tylko, że nie byłem w stanie wykonać ruchu. A potem zauważyłem we mgle - Sirhill stwierdził, że nie będzie się tłumaczył z tego, że jego intuicja jest dla niego nawet czymś więcej niż wzrok - wiele postaci. Niestety przez tą mgłę nie byłem w stanie stwierdzić co lub kto to jest. Wiem jedno - było ich wielu. Musieliśmy uciekać. Może tak jak mówi Eik byli to Scaveni. Nie spotkałem ich nigdy więc nie mogę się wypowiedzieć. Na waszym miejscu byłbym przygotowany na wszystko. To nic nie kosztuje, a może ocalić wam życie - uśmiechnął się do dowódcy.
 
__________________
"Angels Banished from heaven have no choice but to become demons"
grik jest offline