Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-10-2014, 19:49   #23
evert
 
evert's Avatar
 
Reputacja: 1 evert nie jest za bardzo znanyevert nie jest za bardzo znany
-Maasi'Haf! Zachowuj się! Żeby to człowiek musiał uspokajać elfa... - krzyknął na starego elfa Evert, po czym zwrócił się w stronę kobiety - Proszę się uspokoić, o pani. Nie jesteśmy tu by z tobą walczyć. Zwłaszcza w chwilach takich, jak ta, a mam tu na myśli wojnę ze zwierzoludziami, powinniśmy się próbować zjednoczyć. Proszę mi wybaczyć też za niestosowne zachowanie tego, niesamowicie agresywnego, jak na swój wiek, elfa. - skryba przeszył czarodzieja swym mrożącym krew w żyłach wzrokiem - Tak, jak zostało to już powiedziane, jesteśmy grupą poszukiwawczą i za razem eskortą dla ikony Sigmara, a nie żadnymi rabusiami, choć moja kompania mogła stworzyć takie wrażenie na początku. Przysyła nas kapłan Dietrich, który ledwo uszedł z życiem po wczorajszym ataku. Co do krasnoluda, proszę się nie obawiać, jest groźny tylko po pijaku. Obiecuję, że porozmawiamy jak cywilizowani przedstawiciele ras myślących, więc, czy mogłaby panienka odłożyć swą broń?
 
__________________
Jeśli Ty i osoba stojąca po drugiej stronie planety upuścicie kromki chleba, to powstanie kanapka z Ziemią.
evert jest offline