Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-10-2014, 10:20   #74
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Flash z początku był zadowolony,wszystko szło zgodnie z jego planem, ale jak to zawsze w życiu bywa wszystko zawaliło się w najgorszy z możliwych sposobów. Bohater walcząc z demonami jednocześnie obserwował jak sobie radzą pozostali niestety mimo podzielnej uwagi nie był wstanie do nich dołączyć dopóki nie zajął się własnymi przeciwnikami, bo było ich zbyt wielu, aby wyminąć. Mógł, więc tylko obserwować jak mroczny lord krzywdzi wróżkę.

Bezradny Barry wydał z siebie krzyk furii i dosłownie zmienił się w wir ostrzy łamiąc przy tym barierę dźwięku, co zaowocowało hałasem przywodzącym na myśl uderzenie grzmotu.

Mimo wysiłków i wyraźnego zmęczenia nie dał rady dotrzeć do nich w porę, gdy pojawił się na balkonie rana została już zaleczona a przeciwnik zniknął.

Allen błyskawicznie przeanalizował sytuacje i od razu wyeliminował przygłupie pytania typu "Czy wszystko w porządku? Jak się czujesz?" W końcu zdecydował się na
- Almo bardzo mi przykro, nie jestem pewien, jakie znaczenie dla wróżki mają jej skrzydła, ale znajdziemy jakieś sposób żeby ci je przywrócić. Bez twojego wsparcia nigdy nie dotarlibyśmy tak daleko i nikt nie będzie miał pretensji, jeżeli zechcesz się wycofać. Jeżeli tak jest mogę cię natychmiast odstawić przed zamek - Zaoferował, po czym na jego twarzy pojawił się słaby uśmiech - Ale o ile zdążyłem cię poznać zaraz mi powiesz, że wsadzisz temu gościowi strzałę tak głęboko w rzyć, że będzie pluł grotami

- Tadem jak z twoimi siłami ? Zostało ci jeszcze trochę many ? Jak na razie Nemezis pokazał jedynie teleportacje i przyzwanie kłopotliwe, ale raczej niezbyt potężne jak na wielkiego maga, jakim go prezentowali? Oczywiście może tylko próbować uśpić naszą czujność... dałbyś radę zablokować mu te dwie sztuczki ? Wtedy moglibyśmy go dopaść a obydwie opierają się na manipulacji przestrzenią o ile dobrze rozumiem? - Flash wiedział z doświadczenia, że zawsze należy zakładać, że wróg ma jakiegoś ukrytego asa w rękawie.

- Na jakiej zasadzie dobierasz swoje formy? Bo teraz wyglądasz jak bard z mojego świata, który grał rolę króla. Zresztą nie jest to ważne, jak to się wszystko skończy będę oczekiwał odpowiedzi na to, co łączy cię z tym mrocznym bydlakiem, ale teraz potrzebujemy go znaleźć, więc prowadź, bo pewnie łączy was jakaś więź, dzięki której go wyczuwasz a nawet, jeżeli nie to spędziłeś sporo czasu w tej warowni i powinieneś wiedzieć gdzie, co jest

- Jakieś pomysły, co do tego jak obezwładnić tego dziada? Bo ja jak na razie mam tylko jeden bardzo satysfakcjonujący koncept: Prawy sierpowy soniczną pięścią nawet Superman narzekał że mu w zębach dzwoni od wibracji więc ta płotka powinna zostać ululana ale jakby co jestem otwarty na sugestie

Barry dość ciężko dyszał, walka z demonami wyczerpała jego rezerwy siłowe a Hero zjadł resztkę elfiego chleba przyszła, więc pora zużyć pierwszą z trzech kapsułek energetycznych.

Już po chwili był w pełni sił i gotów do dalszej walki.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 25-10-2014 o 12:10.
Brilchan jest offline