Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-10-2014, 15:47   #127
Baird
 
Baird's Avatar
 
Reputacja: 1 Baird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputację
jestem dobry neutralny. Więc tak długo jak nie łamiemy prawa, a tylko je "naginamy" nie będzie problemów, oczywiście jeśli ów prawo jest skorumpowane a jego przedstawiciele "źli" to będę musiał ich pozabijać. (żartowałem, tylko trochę poturbować :P)

Co do tego "żywy lub martwy", to jestem zmuszony pójść w żywy (po pierwsze jest to w psychologii DN aby brać więźniów), bo za żywego zazwyczaj płacą więcej. Oczywiście jeśli trafimy na naprawdę złego skurczybyka to sam mu przez ryj półtorakiem przejadę (no i jeśli za martwego będą płacić równie dobrze), oczywiście wolałbym uniknąć zabijania ludzi i skupić się na potworach, bo z tymi sprawa jest prosta (psss, te se możesz torturować ile chcesz), im więcej łusek maja tym lepiej. Smoki to mój ULTIMATE CHALLENGE
 
__________________
Man-o'-War Część I
Baird jest offline