Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-10-2014, 21:39   #14
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Nataniel z zadowoleniem wytarł zabrudzone dłonie w jej kieckę i oderwał kawałek materiału, w który zawinął coraz wolniej bijące serducho przy okazji przeszukując ciało martwej przeciwniczki pod kontem czegokolwiek, co dałoby się opylić. Następnie szybko ukrył zwłoki w jakimś mniej widocznym miejscu i pobiegł sprawdzić czy u pozostałych wszystko w porządku.

Gdy okazało się, że wszystko jest pod kontrolą zaczął wzorując się na Eriku Nortmanie z True Blood popijać krew z serca niczym sok z kartonika


- Wybaczcie, że tak wyskoczyłem, ale sądząc po warczeniu to raczej by z Panem nie poszły po dobroci a należało uniknąć ofiar w cywilach. Zresztą ludzie potrafią sobie uzasadnić wiele rzeczy tak zwany "Sunnydale Effect" pewnie sobie wmówią że jesteśmy bandą ćpunów a ja byłem na speedzie - Powiedział zadowolony ze smakiem popijając swój makabryczny napój.

Lubił wszelką fikcje o wampirach bo po prostu bardzo go śmieszyła choć z TB widział tylko kilka odcinków bo za dużo tam było nudnej golizny i grzmocenia. Zdecydowanie wolał "Buffy" i "Angela" do których dorobiono potem fajne komiksy. No i jeszcze "Zmierz" tak nudny że aż śmieszny.

- Mam nadzieje, że macie w Zakonie Świtu jakąś ekipę sprzątającą od takich spraw? Normalnie zaplanowałbym jak się pozbyć ciała, ale to był zupełny spontan i nie mój teren - Oświadczył, po czym wyjaśnił gdzie ukrył resztki swojej przeciwniczki.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 26-10-2014 o 23:36.
Brilchan jest offline