Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-10-2014, 16:06   #180
BoYos
 
Reputacja: 1 BoYos ma wspaniałą reputacjęBoYos ma wspaniałą reputacjęBoYos ma wspaniałą reputacjęBoYos ma wspaniałą reputacjęBoYos ma wspaniałą reputacjęBoYos ma wspaniałą reputacjęBoYos ma wspaniałą reputacjęBoYos ma wspaniałą reputacjęBoYos ma wspaniałą reputacjęBoYos ma wspaniałą reputacjęBoYos ma wspaniałą reputację
Ja nie bede sie rozpisywac, nie dotarlem zbyt daleko ale wyjasnienie " Każdy, kto w tych wizjach zabił kogoś, od razu skazywał się na ostateczne potępienie." rozwiazalo moje wszelkie watpliwosci. Popelnilem w sesji blad, moze zbyt emocjonalnie podszedlem do duzego stwora ^^

Sesja i gracze - najwyzszej klasy. Jestem zadowolony, ze moglem pograc nawet te kilka stron moja uzalezniona skrzypaczka. Napewno bede patrzyc z niecierpliwoscia na nastepne sesje u Ciebie, Armielu, gdyz chyba jest to jedna z nielicznych sesji, ktora dotarla do konca.

Jeszcze mam takie zapytanie poza tematem zakonczenia - czy ten potwor, ktory mnie trzymal...co on by ze mna zrobil, gdybym nie zaczal sie bronic ?

Pozdrawiam wszystkich i dzieki za wspolna gre. Do nastepnego!
 
BoYos jest offline