Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-10-2014, 20:03   #81
Dragor
 
Dragor's Avatar
 
Reputacja: 1 Dragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłość
- Trza będzie ludzi zawrócić z Dalekiej Pustyni - odezwała się Alma. - Tak nazywamy tereny poza Doliną.... z drugiej strony jest Odległe Morze. O ile ktoś z uchodźców przetrwał... tak to tylko zostaną graniczne wioski. Myślę że ludzi i innych jest tam mniej by zaludnić Miasto Wody -dodała.
- Masz rację - powiedział Tadem - Poza tym nikt nigdy nie wrócił z Dalekiej Pustyni
Hero jęknął i poruszył się. Otworzył jedno błękitne oko i spojrzał po towarzystwie.
- Cooo.... mnie ominęło? - spytał słabym głosem.
To co się następnie stało było błyskawiczne, nawet jak dla Flasha. Nemesis zerwał się łamiąc kamienne ręce autorstwa ex-barda. Czarny smok otworzył paszczę by zionąć ogniem na bohaterów. Czarna błyskawica przeskoczyła między jego zębami i dalej do wnętrza czaszki.
Głowa Nemesisa rozprysła się jak bańka. Kawałki kości u mózgu opryskały odsłonie wszystko. Reszta ciała upadła w drgawkach.
Alma zwymiotowała gwałtownie. Hero patrzył na obrzydliwe wijące się martwe ciało brata z oczami szeroko otwartymi. Był w kompletnym szoku.
Po czasie który zdawał się wiecznością Hero spojrzał na swojego przyjaciela. Tadem przyglądał się swojemu dziełu z upiornie stoicką twarzą. Alma blada jak ściana i ze strachem w oczach ściskała łuk z strzałą na cięciwę. Jednak nie napięła go. Spojrzała tylko na Hero czekając.
- Tadem... dlaczego...? - wyszeptał bohater.
- Gdy wśród zmiennokształtnych gdy rodzą się bliźnięta starsze musi zabić młodsze. Wtedy moc dziecka może być pełna - głos maga był wyprany z uczuć. - Nemesis był młodszy i przez te lata usiłował przymusić się to odebrania mu życia. Ale ty nigdy nie umiałeś tego zrobić
- On... on powiedział dokładnie to samo - powiedział słabo Hero. - Ale skąd ty....?
- W mroku jest wiele odpowiedzii - odarł mag ale bez śladu emocji. - Wystarczy ich poszukać. Powinieneś cię cieszyć. Wyświadczyłem ci przysługę.
 
__________________
Gallifrey Falls No More!
Dragor jest offline