Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-10-2014, 04:56   #82
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Flashowi opadła szczęka przez dłużą chwilę wpatrywał się w osłupieniu w Tadema.

W końcu odezwał się nieco głuchym głosem - Uważaj na to, co odnajdujesz w mroku, bo możesz zgubić iskrę człowieczeństwa i wtedy staniesz się takim samym tyranem jak ten, którego właśnie zabiłeś - Przestrzegł przyjaciela.

- Twierdzisz, że ciemność jest częścią ciebie gdyż z niej czerpiesz moc? Zgoda, ale jak to mawiają w moich stronach "Uważaj, gdy spoglądasz w otchłań gdyż ona spogląda w ciebie", oraz "Ten, kto walczy z potworami niech uważa, aby samemu nie stać się potworem". Chyba się powtarzam? Ale rozumiesz o co mi chodzi ? - Barry pokręcił głową a w jego oczach widać było zawód wciąż był w lekkim szoku co starał się zamaskować gadaniną.


- Cóż, kiedy zgodziłem się pomóc ci w wypełnieniu tego zadania postanowiłem, że to ty będziesz podejmować decyzje gdyż to twój świat i nawet, jeżeli twoje wybory nie są zgodne z moim światopoglądem i kodeksem moralnym to jestem gotów je zaakceptować. Nadal uważam cię za przyjaciela, moja oferta pomocy jest wciąż aktualna, jeżeli jesteście nią zainteresowani. Mogę przebiec dla was tą pustynie i sporządzić mapy - Zaoferował.

Poczekał aż wróżka doprowadzi się do porządku i spytał - Almo, Tadem stracił swą niewinność, Hero brata jednak wydaje mi się, że ty poświęciłaś najwięcej tracąc swe skrzydła. Obiecałem że pomogę ci je odzyskać jeżeli jest to możliwe i jestem gotów ci w tym pomóc jeżeli jesteś tym zainteresowana, może powinniśmy zacząć od Lasu Kwiatów ? - Spytał starając się zmienić temat.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 28-10-2014 o 05:03.
Brilchan jest offline