Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-10-2014, 12:56   #84
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Barry położył Almie dłoń na ramieniu próbując okazać jej trochę milczącego wsparcia po wyjściu oczyścił swój kostium i spokojnie obserwował otoczenie. Wysłuchał słów Hero z uwagą po czym westchnął i pokiwał głową - Nie masz za co dziękować to było spełnienie obowiązku. Masz racje że muszę wracać po prostu macie tu takie piękne tereny i czyste powietrze że aż szkoda wracać do zaniebieszczonego miasta ale masz słuszność że powinienem wracać do domu

- Co do Tadema... Nie bądź dla niego za surowy, mrok w jego sercu narodził się z poczucia winy kiedy cię zawiódł. Wciąż wini się za to że cię rozproszył, wiem że to może być dla ciebie trudne ale pamiętaj że to wciąż twój przyjaciel który poświęcił własną niewinność dla dobra tej krainy. Jest teraz na rozstaju dróg i jeżeli poczuje że go odrzucasz może skierować go to na ścieżkę zła- Przestrzegł zmiennokształtnego.

- W moim świecie też są bohaterowie którzy noszą mrok w duszy Tadem bardzo mi jednego z nich przypomina. Mamy też takich którzy zbyt chętnie sięgają po zabójcze metody ale staramy się im pomóc i rzeczywiście otwartość i rozmowa bardzo im pomaga- Pomyślał o Batmanie i jego problematycznym wychowanku Redmask który ostatnimi czasy nieco się wyciszył.

- Czy mógłbym cię poprosić żebyś zajął się Almą ? Biedna dziewczyna straciła cała swoją tożsamość i potrzebuje nowego celu w życiu. Coś mi się wydaje że taka dwójka pomocników przydałaby ci się w trudnym zadaniu które cię czeka nie sądzisz ?

Kiedy skończyli już rozmawiać Flash sam podbiegł do Tadema

- Wygląda na to że moja praca tutaj jest już skończona Hero mówi że sobie ze wszystkim poradzicie i ja się z nim w zupełności zgadzam pytanie tylko czy musimy w tym celu wracać do twojej chatki w drzewie? Zostawiłem tam parę rzeczy których będę potrzebował. Mogę ci zostawić ubranie i zegarek ale portfel z dokumentami będzie mi potrzebny jakby co to zawsze mogę się tam po prostu przebiec
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 28-10-2014 o 15:06.
Brilchan jest offline