Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-10-2014, 10:34   #13
Dziadek Zielarz
 
Dziadek Zielarz's Avatar
 
Reputacja: 1 Dziadek Zielarz to imię znane każdemuDziadek Zielarz to imię znane każdemuDziadek Zielarz to imię znane każdemuDziadek Zielarz to imię znane każdemuDziadek Zielarz to imię znane każdemuDziadek Zielarz to imię znane każdemuDziadek Zielarz to imię znane każdemuDziadek Zielarz to imię znane każdemuDziadek Zielarz to imię znane każdemuDziadek Zielarz to imię znane każdemuDziadek Zielarz to imię znane każdemu
Ujmę to tak, jeśli chcesz zrobić bardziej kompleksową akcję i samemu opisać jej skutki (np. zakradam się do arsenału, po cichu usuwam strażnika, podkładam ładunki i uciekam) to napisz mi w PW co tam planujesz, ja odpowiem Ci co z tego wyszło, a Ty przemień to w ładnego posta. Oczywiście dopuszczam sporą dozę swobody, dlatego nie musisz pytać się o każdą pierdółkę, tylko o rzeczy kluczowe. Wszystkie ewentualne rzuty będą po mojej stronie, ale nie zawsze będą one wymagane.

Walki mechaniczne będę prowadził tylko wtedy, gdy akcja będzie bardziej złożona i zaplanowana, w innym wypadku storytelling w oparciu o statystyki jest jak najbardziej dopuszczalny.

Co do bieżącej kolejki - rozwiązanie akcji w moim poście.
 
Dziadek Zielarz jest offline