Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-10-2014, 22:26   #86
SyskaXIII
 
SyskaXIII's Avatar
 
Reputacja: 1 SyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnie
- Wydaje mi się, że jednak droga wodna będzie lepsza. Powinno mi wystarczyć koron na bilet jeśli o to chodzi. Mam też cichą nadzieję, że uda się zarobić trochę grosza oddając te relikwie świątyni. W każdym razie, nie mamy czasu do stracenia. Mamy mało czasu żeby dotrzeć do Nuln a jeszcze mniej żeby znaleźć właściciela kielicha. - dodał do rozmowy kapłan
 
__________________
"Widzieliście go ? Rycerz chędożony! Herbowy! trzy lwy w tarczy! Dwa srają, a trzeci warczy!"
SyskaXIII jest offline