Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-11-2014, 23:08   #44
krystian1292
 
Reputacja: 1 krystian1292 nie jest za bardzo znanykrystian1292 nie jest za bardzo znany
- Pewne jest, że trzeba dość szybko podjąć decyzję. Jeżeli rzeczywiście nasze oczy nas nie mylą i jest ich tylko pięciu, to można polecieć na hurraaaa! i rozwalać wszystkich po kolei od razu. Druga możliwość - jak zabijemy dowódcę to może uciekną. Jednakże mogą też wpaść w furię - ryzykowne zagranie. Kolejna możliwość, Elizabeth próbuje ustrzelić kogoś, ja z Elendro próbujemy użyć strzałki. Tylko pamiętajcie, że ja nie jestem w pełni sił magicznych, a po drugie nie jesteśmy jeszcze jakimiś wybitnymi magami, więc nie gwarantuję, że uda nam się rzucić te strzałki. Ostatnia możliwość, którą jednak bym odrzucił od razu - Lila zakrada się do nich i okrada. Jak ją wykryją to raczej nie przeżyje...

Kończąc ostatnie zdanie Haf zamyślił się przez chwilę, bowiem wpadła mu do głowy inna pewna myśl, wydająca mu się bardzo interesującą...

- Ej, a jakby tak zastawić na nich pułapkę? My się pochowamy lekko z przodu Elizabeth rozstawieni na boki. Elizabeth będzie do nich pruła, dopóki nie wejdą między nas. Wtedy my wpadniemy na nich z dwóch stron. Powinno to ich zdezorientować. Jak się uda, zasiejemy chaos w chaosie, hehe. Chędożone mutanty nie będą wiedziały, kogo bić! Wtedy Rolf i jego młot będą siały ideanalną pożogę a my będziemy ich tłuc i mieszać szeregi. Jeżeli Rolf będzie miał podejście do Ungora, idzie na Ungora. Jak nie, to przebija się do niego, a my mu w tym pomagamy. Pasuje taki plan?

Haf wypowiadając te słowa nie ukrywał ekscytacji płynącej z planowania boju. Chciał spróbować przewodzenia innym - do tej pory był tylko popychlem na usługach swego mistrza. A pragnął czegoś więcej. O wiele więcej. Również sama myśl, że będzie mógł się zrewanżować za wybite oko była sama w sobie dość ekscytująca. Drugą myślą było to, że może uda mu się zgłębić coś więcej o magii - toć Zwierzoludzie nie mogli być tworami jakiejkolwiek ewolucji. Przynajmniej tak mu się zdawało.
 
__________________
- Dlaczego ludzie prześladują nieludzi?
- A dlaczego kuśka wchodzi w piczkę? Taka jest naturalna kolej wszechrzeczy.
krystian1292 jest offline