Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-11-2014, 13:42   #27
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- Cóż może i mięczak, ale chociaż umarł odważnie - Skwitował sytuacje Nate - Chociaż pistolet to i tak broń tchórz… Znaczy się nie lubię ich wolę własne pięści albo broń improwizowaną ewentualnie białą - Chłopczyk w porę zorientował się, że dwójka jego towarzyszy posługuje się bronią palną, do której czuł antypatie i ugryzł się w język.

Kiedy usłyszał plany Szilágyi w sprawie sprzątania zrobił smutną minkę - Czyli nici z Bloody Smoothies ? - Nazwę napoju powiedział z kiepskim irlandzkim akcentem - Miałem nadzieje ich zmielić i przerobić na racje żywnościowe dla nas, ale trudno. Ja dam sobie radę polując na gołębie i bezdomne koty, kolejny plus z mikrej postury, ale moi koledzy będą potrzebować więcej krwi. No i jak mamy walczyć z Szefem wszystkich szefów to przydałoby się zadbać o bogatszą dietę żeby być w pełni sił

Wysłuchał informacji o Mishy i pokiwał głową z uznaniem słysząc "Smutasa” wypowiedzenie jego imienia przekraczała ograniczone umiejętności, jakie Niby-Dziecko posiadało w kwestii języka Piastów a nie chciał głośno mówić o przezwisku, jakie nadał koledze w końcu znalazł metodę na obejście problemu

- Cristoff ma racje, trochę to podejrzane, że Misha wysłał za nami takich słabiaków, możliwe, że testuje nasze siły albo zamierza zastawić na nas pułapkę wiedząc, że Zakon posiada informacje o jego siostrze. Oczywiście nie jestem tchórzem podszyty i wiem, że i tak trzeba spróbować po prostu zwracam waszą uwagę na to, że trzeba zachować szczególną ostrożność w końcu trzeba mieć nie lada łepetynę żeby przetrwać tyle stuleci!
 
Brilchan jest offline