Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-11-2014, 21:37   #30
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Nataniel zupełnie olał gadki o mężach z tytułami ale oczy mi się zaświeciły gdy usłyszał o dozbrojeniu aż zaczął jęczeć z zachwytu - Ochhhh, ahhhh uuu... JA CHCĘ sztylety! Taki zakrzywiony arabski, wojskowyyy no i taki średniowieczny najlepiej bez tej poprzeczki żeby wyglądał jak łezka! A znajdzie się może krótki miecz? A może kusza? Chociaż nie kuszy nie umiałbym obsługiwać... A może jakieś noże do rzucania? A takie japońskie gwiazdki? Albo taki fajny nożyk, co go mieli ci Japsi w czarnych piżamach, jaki się on nazwał? Chyba kunoichi? - Trajkotał jak najęty wyglądał jak dzieciak, który właśnie dowiedział się, że pojedzie do Disneylandu.

Gdy już wymienił listę życzeń spoważniał - No chłopaki, nie wiem jak wy, ale ja w to wchodzę! Jak jesteście głodni to pożywcie się na tamtej piątce póki za bardzo nie wystygli ja już się dziś najadłem. A jakby, co to ja nie chciałbym takich rytuałów jak się skrewi to koniec i kropka mogę zabijać zbirów żeby przeżyć, ale taki mroczny rytuał pewnie pożera duszę. Życie odbiorę, jeżeli mam do czynienia ze śmieciem który na to zasługuje, ale z mroczną magią nie mam nic wspólnego i mieć nie zamierzam - Stwierdził kategorycznie .
 
Brilchan jest offline