Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-11-2014, 11:40   #404
Inferian
 
Inferian's Avatar
 
Reputacja: 1 Inferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputację

Krasnolud wysłuchał giermka i odparł:

- Nie tylko Wy, my z Ketilem także pracujemy, ale nie byliśmy do tej pory pewni czy za tym wszystkim stoi czarownica. Zasadzkę na bestyję urządzić - powtórzył za giermkiem - To bardzo bardzo dobrze, jeśli więc potrzebujecie wsparcia to bardzo dobrze się składa, bo mój uczeń Ketil może zostać z wam, gdy ja wyruszę dzisiejszej nocy do lasu, ktoś musi to dobrze zbadać. Ketil jest niemową dlatego nie liczył bym na waszym miejscy na to, że cokolwiek Wam powie.

Gdy głos zabrał Randulf, krasnolud wysłuchał i jego z lekkim przekąsem odparł:

- Nie wiem czy to mag, czy czarownica, jedno jest pewne jeszcze jutro spłonie. Zaklęcia mogą jak najbardziej mieć coś wspólnego z tymi makabrycznymi morderstwami dzieci. Być może to zaklęcia przemiany - dodał ściszając głos jak gdyby zastanawiając się.

- I tak byście tego nie zrozumieli, na ten czas lepiej trzymajcie się z daleka od lasu, tam może czaić się zło jakiego jeszcze sobie nie wyobrażacie. Nie chcecie przecież mieć do czynienia z magią. Pewnie nie przeżyli byście ani chwili w potyczce z takowym chaotycznym pomiotem. - powiedział spluwając na ziemię

-Ketil - zwrócił się do towarzysza - wiesz co masz robić. Pójdziesz z nimi i pomożesz z tą zasadzką, my spotkamy się jutro w karczmie.

Gron nie żegnając się z bohaterami, a jedynie pokazując jakieś znaki rękoma drugiemu Łowcy Czarownic odszedł w kierunku lasu, w kierunku z którego przybyli bohaterowie.

Robił się powoli wieczór, to był z pewnością ten czas, czas aby wyruszyć do sołtysa na ówcześnie zaplanowaną zasadzką na mordercę.
 

Ostatnio edytowane przez Inferian : 04-11-2014 o 11:45.
Inferian jest offline