Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-11-2014, 19:21   #34
Balzamoon
 
Balzamoon's Avatar
 
Reputacja: 1 Balzamoon ma wspaniałą reputacjęBalzamoon ma wspaniałą reputacjęBalzamoon ma wspaniałą reputacjęBalzamoon ma wspaniałą reputacjęBalzamoon ma wspaniałą reputacjęBalzamoon ma wspaniałą reputacjęBalzamoon ma wspaniałą reputacjęBalzamoon ma wspaniałą reputacjęBalzamoon ma wspaniałą reputacjęBalzamoon ma wspaniałą reputacjęBalzamoon ma wspaniałą reputację
~ Idealista z ciebie, Randalu, prawdziwy idealista. Szkoda że życie prędzej czy później zweryfikuje twoje poglądy, podda surowej ocenie, a następnie... ~ Varis zawahał się spoglądając na Salomme, i nie zdecydował się na użycie bardzo grubiańskiego porówania.
~ Następnie zmiażdży pod butem. Ludzie, krasnoludy, niziołki czy elfy, pod pewnymi względami jesteśmy identyczni. Zawsze większość będzie chroniła tylko własne interesy, pozostawiając rozwiązywanie wspólnych problemów na później. Bo może ktoś inny się tym zajmie i nie trzeba będzie ryzykować. Zresztą, mają rację, znajdą się tacy jak my. Spójrz na nas. Żaden z nas nie ma żony, dzieci, nasza śmierć nie zniszczy czyjegoś życia. Chciałbyś żeby Salomme została wdową. bo twojemu wujowi zachciało się odgrywać bohatera? Poza tym największą winę w tej sytuacji ponosi tutejszy komendant. Po to płacone są podatki, żeby nie było takich problemów, jak ten z Bandą Żelaznego Gardła, czy jak tam siebie nazywają. ~ elf pociągnął solidny łyk z pucharka. Od tak długiej przemowy zaschło mu nieco w gardle.
~ Co do miejsca do spania, to wspólna sala będzie dobra. Nie wiem jak wy, ale ja mam dosyć spania na ziemi. Z chęcią też przyjmę każdą pomoc, jaką dostaniemy, czy to w postaci kogoś kto będzie miał baczenie na nasz sen, czy kogoś kto opowie najnowsze plotki. Na przykład Rawka, przynajmniej napatrzy się bez lania. ~ mrugnął przy tym porozumiewawczo do Salomme, a na ustach zagościł mu drwiący uśmieszek.
~ Może lepiej nie ona, bo coś mi się zdaje że bardzo chętnie pozwoliłbyś bardzo dokładnie się obejrzeć. I pewnie na patrzeniu by się nie skończyło. ~ stwierdziła z przekąsem ciotka Randala.
 
__________________
"Prawdziwy mężczyzna lubi dwie rzeczy – niebezpieczeństwo i zabawę, dlatego lubi kobiety, gdyż są najniebezpieczniejszą zabawą."
Fryderyk Nietzsche
Balzamoon jest offline