Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-11-2014, 23:50   #39
Balzamoon
 
Balzamoon's Avatar
 
Reputacja: 1 Balzamoon ma wspaniałą reputacjęBalzamoon ma wspaniałą reputacjęBalzamoon ma wspaniałą reputacjęBalzamoon ma wspaniałą reputacjęBalzamoon ma wspaniałą reputacjęBalzamoon ma wspaniałą reputacjęBalzamoon ma wspaniałą reputacjęBalzamoon ma wspaniałą reputacjęBalzamoon ma wspaniałą reputacjęBalzamoon ma wspaniałą reputacjęBalzamoon ma wspaniałą reputację
Ani gniewny głos młodego druida, ani jego surowość nie zrobiła na Vailo większego wrażenia. Zmierzył Randala wzrokiem.
~ Nie groź mi, proszę. Rozumiem że martwisz się o rodzinę, ale ja nie jestem głupawym osiłkiem który pozwoli się okładać kijem. Zdążyłem cię polubić, więc nie chciałbym być zmuszony do podejmowania jakichś drastycznych kroków, gdybyś chwycił za broń. Skoro chcesz mówić otwarcie, proszę bardzo. Nie mam zamiaru się wiązać i nie będę tego ukrywał. Natomiast jeżeli któraś z twoich kuzynek zgodzi się na taki układ to będzie to sprawa między nią a mną. ~ jego głos był łagodny, stojąc w jaskrawej sprzeczności z treścią. Jednocześnie w oczach nie dałoby się znaleźć nawet odrobiny ciepła.
~ Aczkolwiek wdzięczny jestem że wspomniałeś o małżeńskich planach dziewcząt. Będę brał ten czynnik pod uwagę, gdyż najwidoczniej, wy ludzie, inaczej podchodzicie do krótkotrwałych związków. Cóż się jednak dziwić, macie tak mało czasu. Tym bardziej dziwi mnie że go tak tracisz, gdy dziewczyna jest ci chętna. ~ niedbałym ruchem wskazał w stronę Mei.
Gdy Rottis zamówił jedzenie, poczuł, że i jego żołądek upomina się o swoje.
~ Przynieś mi proszę taki sam posiłek. ~ wysupłał z sakiewki monety.
Jadł niespiesznie, długo przeżuwając każdy kęs. Nigdzie mu się nie spieszyło.
 
__________________
"Prawdziwy mężczyzna lubi dwie rzeczy – niebezpieczeństwo i zabawę, dlatego lubi kobiety, gdyż są najniebezpieczniejszą zabawą."
Fryderyk Nietzsche

Ostatnio edytowane przez Balzamoon : 05-11-2014 o 01:07.
Balzamoon jest offline