Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-11-2014, 08:30   #41
Cedryk
 
Cedryk's Avatar
 
Reputacja: 1 Cedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputację
Po przemowie elfa na twarz druida powrócił uśmiech. Uderzył lekko otwartymi dłońmi w stół. Najbliższe naczynia lekko podskoczyły.

- Też cię lubię. Jeśli zaś jakaś dojrzała kobieta z mojej rodziny postanowi stworzyć z tobą krótkotrwały związek, to będzie jej sprawa. Zastrzegam dojrzała, czyli tak która sobie będzie potrafiła sama poradzić z konsekwencjami twojej natury. Jeśli mnie pamięć nie myli Bea i Terrena są wolne i może miały by ochotę, wujenka mnie poprawi.
- Masz dobrą pamięć Randalu. Tak one sobie poradzą o ile będą miały ochotę.


Potwierdziła słowa krewniaka Salomme. Po tych słowach równie promiennie się uśmiechnęła do elfa.

- Poszukam dziewczynom zajęć aby nie myślały o pięknym elfie.

Po tych słowach wyszła za mężem.

- Powiem ci Varisie jak najprościej rozpoznać dojrzałą kobietę. Nie będzie siksą podglądającą mężczyzn w kąpieli. Takim marzy się piękny rycerz na biały koniu. Wszyscy wiemy, iż ty nim nie jesteś. Przynajmniej nie teraz i pewnie jeszcze długo nim nie będziesz.

Gdy karczmarka, która cały wieczór wodziła wzrokiem za Randalem przyniosła zamówione jedzenie, zatrzymał ja jednym gestem. W jego dłoni pojawił się owoc dzikiej róży, który nie wiadomo kiedy został wyjęty.

[MEDIA]http://www.menopauza.pl/content_picture/full_size/0b02c3f28c7cfbe856e1314a8d674d27.jpg[/MEDIA]
Starczyło jedno słowo dla wszystkich niezrozumiałe „kwiat”, a w dłoni Randala pojawiła się gałązka z pięknym kwiatem dzikiej róż. Podła ją bez słowa uśmiechając i lekko rumieniąc kobiecie.

[MEDIA]http://blog-foto.mrach.pl/wp-content/uploads/2013/09/20130915-160144.jpg[/MEDIA]

Słowa gnomiego kapłan druid zbył tylko wzruszeniem ramion i uśmiechem znaczącym "on taki już jest".
 
__________________
Choć kroczę doliną Śmierci, Zła się nie ulęknę.
Ktokolwiek walczy z potworami, powinien uważać, by sam nie stał się potworem.
gg 643974
Cedryk vel Dumaeg czasami z dopiskiem 1975

Ostatnio edytowane przez Cedryk : 05-11-2014 o 09:43.
Cedryk jest offline