Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-11-2014, 17:21   #13
Nightcrawler
 
Nightcrawler's Avatar
 
Reputacja: 1 Nightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemu
Gnom w sekundę zapomniał o spadającej gwieździe i z szelmowskim uśmieszkiem przyjrzał się Derekowi.
Chrząknął, chrumknął, kaszlnął w kułak, po czym splunął i zanucił śpiewnie:
-Jak sobie waść życzysz.
To może radośnie zaczniemm
aaaaa potem się obaaaczyyyy.
Raz, dwa - triiiii

Na naszej wycieczce
Kiedy słońce świeci
Jest taka maszyna
Do robienia dzie...
Mrugnął okiem i dokończył

... wczyno kochana
Pokaż mi kolana
A ja ci pokaże
Stojącego pa...
- Gnom zawodził a w dodatku wziął się pod boki i zaczął pokracznie podskakiwać.

... liło się w piecu,
A w kominie sadza
Uciekaj dziewczyno
Bo ci zaraz wsa ...

... dzie rosną grusze,
A na gruszach glizdy,
Jakie te dziewczyny
Mają wielkie pi ...
- wśród pląsów Sarga zakręcił zgrabny piruecik i hopsnął w górę. To było widać dość dla siedzącego w kieszeni jego skórzanej kamizeli niewielkiego, białego szczura. Gryzoń wystawił włochatego ryja, pisnął oburzony i wyskoczył na zewnątrz. Szczęściem chowaniec maga dalekiego lotu do ziemi nie miał i z gracją opadł na cztery łapy w trawie obok wciąż "tańczącego" gnoma. Tymczasem mag kontynuował niewzruszenie.

... sało w gazecie
O pewnej kobiecie,
Która w Ameryce
Pokazała cy ...

... namon kupiłem
Dużo zapłaciłem,
Więcej już nie kupię
Bo mam wszystko w Dupieeeee.

Tadam
- Sarga stanął w miejscu i złożył głęboki ukłon po czym spojrzał na zwiadowce.
- I co znacie to. - nie czekając rozejrzał się i klepnąwszy się w kieszeń zawył
-Homunkulonibus - Ty szczurze kanałowym niedomyty Ty, gdzież znowu polazł? - Gnom spojrzał na swojego wierzchowca, który wypełzł z namiotu.
- Behemot, Homisiu mój drogi widziałeś Kuleczkę, tą pokrakę szczurzą?- psisko przekrzywiło tylko łeb wpatrując się w swego pana, po czym odwróciło się na pięcie i wróciło do namiotu. Na jego grzbiecie wylegiwał się biały szczur.
-No ja nie wytrzymie- burknął Iluzjonista i wrócił wzrokiem do Mości Złamanej Tarczy
- To o czym to..? a tak miałem CI zaśpiewać pieśń...
 
__________________
Sanguinius, clad me in rightful mind,
strengthen me against the desires of flesh.
By the Blood am I made... By the Blood am I armoured...
By the Blood... I will endure.
Nightcrawler jest offline