Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-11-2014, 18:24   #101
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
?

Nie wiem czemu założyłeś u mnie złą wolę i próbę obejścia zasad. Gdzie napisałam, że chcę zrobić coś bez rzutu? Możesz to wskazać? A przy okazji może w swoim świętym oburzeniu zauważysz, że *chciałam* informacji o mechanice do posta, czyli jednak zależy mi na systemie kostkowym?

Pewny strzał to strzał bez minusów, może z -1 za warunki. Strzał w zasięgu broni, bez kar za dystans. I o to jest cała dyskusja. Ty uważasz, ze te 30 m to "ostateczny zasięg broni" (kara -4 i więcej), ja staram się udowodnić, że to ledwo normalny zasięg gnata (brak kar za odległość).

Ale lepiej jest zarzucić mi coś, czego nie tylko nie powiedziałam, ale nawet nie pomyślałam (!) i zakończyć "groźnym" stwierdzeniem, że "nie będę się tłumaczyć". Po to jest mechanika, żeby się "nie tłumaczyć" tylko trzymać się pewnych reguł. Jasnych i czytelnych. Włożyłam sporo trudu w wykonanie tej postaci i nie uważam, że sprawiedliwe jest arbitralne rozstrzyganie przez MG zasad, kiedy są one spisane. Reguły obowiązują wszystkich - i chciałam tylko ich uściślenia.

Być może prowadzisz "te gierki" długo, ale oprócz prowadzenia trzeba jeszcze umieć dyskutować z graczami, a nie uważać ich z góry za idiotów i wrogów... Oraz umieć czytać ze zrozumieniem.

PS: A o faworyzacji pozwolę sobie mieć inne zdanie, ale nie chcę teraz o tym dyskutować.
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!

Ostatnio edytowane przez Autumm : 07-11-2014 o 18:34.
Autumm jest offline