Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-11-2014, 23:05   #19
Aves
 
Aves's Avatar
 
Reputacja: 1 Aves ma w sobie cośAves ma w sobie cośAves ma w sobie cośAves ma w sobie cośAves ma w sobie cośAves ma w sobie cośAves ma w sobie cośAves ma w sobie cośAves ma w sobie cośAves ma w sobie cośAves ma w sobie coś
W oczach księżnej pojawił się psotny błysk, który po chwili został przytłumiony jej naturalną trupią postacią, krew z twarzy księżnej cofnęła się. Rumieniec ustąpił miejsca trupiej bladości, a z oczu znikła ulotna maska życia.

- Przydzielam Cię do Koterii, twoje doświadczenie w postrzeganiu iluzji przyda się w zwalczaniu tej plagi Nymphy...- Usiadła na krześle i odkorkowała butelkę do dwóch kieliszków nalała vitae upiła łyk rozkoszując się wykwintnym smakiem.

Pokazała Garonowi, aby podprowadził cię do stolika.
-... Usiądź i napij się. Nie mam dobrych wieści. Twój klan popadł w niełaskę, ale takie sprawy najlepiej omówić przy butelce wybornej Vitae. Mam Nadzieję, że Altiano oraz jego koteria okazali się wystarczająco szarmancy i mili dla jedynej Ravnoski w mieście - Odłożyła butelkę do wiaderka z lodem tak abyś mogła odczytać napis. Jednocześnie uważnie Ci się przyglądając.

„Napis na etykiecie informował kim był „dawca”, oraz z jakiego kraju pochodził.
O RH – Anna 9 lat Anglia.
Podwójnie testowana.”

Wzrok księżnej skierował się teraz na Garona ten skinął tylko głową i odszedł do Midasa oraz Szeryfa. Koteria skłoniła się i skierowała do wind. Rozpoczęła się Rozmowa z księżną.

- Opowiedz mi coś o Sobie. O twoim przeistoczeniu o wojnie i Eksperymentach, albo jak wolisz to możesz mi Powiedzieć o Peterze i Twoich kontaktach z Sabatem. Wiesz zależy mi na tym, aby moi poddani czuli się dobrze w MOICH progach. Jesteś strasznie spięta czy mi się wydaje ?.- Figlarny uśmiech pojawił się na jej twarzy.

- Tutaj jesteś bezpieczna. To Najbezpieczniejsze miejsce w całym Las Vegas.- W pomieszczeniu zapanował mrok, jedynie światła miasta złączone z blaskiem księżyca walczyły z wszechogarniająca ciemnością. Później oświetlenie wróciło, ale było przytłumione.

Księżna skierowała swój wzrok w stronę jednej z kamer.
- Głupie bydło nawet intymniej atmosfery nie umie zrobić bez wpadki...
 

Ostatnio edytowane przez Aves : 07-11-2014 o 23:17.
Aves jest offline