Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-11-2014, 15:24   #21
Aves
 
Aves's Avatar
 
Reputacja: 1 Aves ma w sobie cośAves ma w sobie cośAves ma w sobie cośAves ma w sobie cośAves ma w sobie cośAves ma w sobie cośAves ma w sobie cośAves ma w sobie cośAves ma w sobie cośAves ma w sobie cośAves ma w sobie coś
Księżna popatrzyła ci prosto w oczy.
- Czy jesteś na tyle odważna, że sprowadziła byś na Niego Ostateczną śmierć ?- Zapytała spokojnie i bez nacisku.
- Wiesz Kochana żyjemy w niebezpiecznych czasach. Dla słabych nie ma miejsca w współczesnych nocach. Och pewnie myślisz że zaraz będę cię straszyć Bajkami o Gehennie...- Poprawiła niesforny kosmyk czarnych włosów i kontynuowała.

-... Nie będę mydlić Ci oczu tak jak TY próbujesz zamydlić je Mnie. Sprawa jest na tyle poważna, że każdy wampir i śmiertelny posądzony o dilerkę Nymphą zostanie Zniszczony. Najbardziej ucierpieli Nosferatu, ale jak wiesz im nie można ufać. Wiesz co mnie bawi ?. Przewidywalność. Dać cynk odpowiedniej grupie Śmiertelnych i robi całą robotę za Ciebie. Niewielki koszt, a zawsze bliżej wielkiej nagrody. Och rozgadałam się a Ty kochana pewnie jesteś zmęczona.
Przepraszam za tą twoją Norę, ale sama rozumiesz cel wymaga poświęceń. Możesz zamieszkać z Midasem lub Garonem mają niewielkie mieszkanka niedaleko. Na razie naszą rozmowę uważam za zakończoną chciałam Cię tylko bliżej poznać.
Zawsze uważałam, iż Ravnosi powinni opowiedzieć się po naszej stronie i oto jesteś.
Witam Cię w Rodzinie Camarilla jesteś ostatnią Ravnoską w Las vegas. Przyslugują Ci takie same prawa i obowiązki łamanie ustalonych zasad spotka się z karą.
- Z torebki wyciągnęła dwie wizytówki i podała je tobie.

- Z tej kliniki możesz pobrać dwie torebki krwi na tydzień. Teraz możesz odejść mam jeszcze parę spraw na głowie.- Wyciągnęła w twoim kierunku dłoń, na środkowym palcu lśnił sygnet.
Zgodnie z tradycją należało go pocałować.

Księżna przerwała ciszę w momencie kiedy składałaś pocałunek na sygnecie.
- Och byłabym zapomniała chcesz może jedną z moich krwawych lalek ? Taki niezobowiązujący prezent...
 
Aves jest offline