Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-11-2014, 07:39   #75
Draugdin
Wiedźmin Właściwy
 
Draugdin's Avatar
 
Reputacja: 1 Draugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputację
Draugdin obudził się wypoczęty pomimo surowych warunków. Był jednak do tego przyzwyczajony to znaczy skromne warunki bytowe nie były mu obce.
Sprawdził ekwipunek, poprawił broń sprawdzając czy miecze są wyczyszczone i czy łatwo wychodzą z pochw po czym udał się na posiłek.

Towarzyszy zastał już posilających się. Zamówił porcje jajecznicy z dwiema pajdami chleba i z kuflem gorącego mleka z dodatkiem miodu. Posilając się przysłuchiwał się dyskusji. Rzeczywiście coś tu było nie tak jak się im wszystkim wydawało. Potwierdzało to tylko jego niejasne przeczucia od wczoraj. Nigdy nie potrafił tego wytłumaczyć ale od czasu do czasu miewał takie dziwne uczucie jakiś szósty zmysł czy coś w tym stylu. Nie potrafił nigdy tego sprecyzować ale często było to takim słabiutkim wręcz na granicy odczuwania znakiem, że szykują się kłopoty.

On jednak lubił przecież kłopoty. Dlatego też wybrał sobie takie życie i taką profesję. Do tego przecież ich tu wynajęto. Żeby rozwiązać kłopoty lub żeby samemu wpaść w jeszcze większe. Słuchając towarzyszy uśmiechnął się do swoich myśli i w końcu wtrącił się do rozmowy.

- Myślę, że Taar ma rację. Zbieramy zapasy i jestem za tym, żeby jak najszybciej wyruszyć na poszukiwania. Nic więcej tu nie wskóramy więc nie ma potrzeby bez sensu marnować czasu i błąkać się po tej zapiziałej wiosce. Zresztą nie do tego nas tu wynajęto także nie powinniśmy nadużywać cierpliwości mieszkańców. - Spojrzał po towarzyszach i dodał. - Ile czasu potrzebujemy? Myślę, że najpóźniej w południe moglibyśmy ruszać.
 
__________________
There can be only One Draugdin!

We're fools to make war on our brothers in arms.
Draugdin jest offline