Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-11-2014, 14:55   #90
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Barrego wprost zamurowało, przez chwilę wpatrywał się w dzieciaka z otwartymi ustami. Następnie przypomniał sobie jak Superman zareagował na Superboya i jakie tamten miał przez to problemy psychiczne... Lex praktycznie zgwałcił Clarka klonując dzieciaka z ich wspólnego DNA więc nic dziwnego że nawet "serce" Ligii miał problem żeby sobie z tym poradzić.

Ale ta sytuacja była przecież zupełnie inna! Przemiły dzieciak który przed nim stał był owocem dobrowolnie bardzo przyjemnego zbliżenia Barry pochwycił chłopczyka w ramiona i zakręcił nim w piruecie śmiejąc się w głos - Mów mi tato! Witaj w rodzinie mały! - Zamierzał postąpić odpowiedzialnie i dać temu malcowi szczęśliwe dzieciństwo i nauczyć go korzystać z mocy
- Jejku mam ci tyle do pokazania! Poznasz babcie, dziadka pokaże ci mój świat! - Zaczął na próbę opowiadać mu opowiadać o SpeedForce i rodzinie Allenów w Speedtalk okazało się że podobnie jak dziadek i Impuls jest wstanie go zrozumieć - Ale super! Czekaj muszę zawiadomić znajomych - włączył komunikator z Ligą - Wygląda na to że będę musiał wziąć urlop tacierzyński na wychowanie mojego półboskiego potomka! Teraz zamierzam zabrać go na krótką wycieczkę krajoznawczą ale tak gdzieś pod wieczór potrzebowałbym dostępu do laboratorium bo trzeba będzie zrobić dla niego strój i zbadać poziom mocy Flash out - Rozłączył się. Przez moment rozważał oddanie mu stroju Kid Flasha ale byłoby to nieuczciwe zarówno wobec niego jak Wallego oraz jego przyjaciół z zespołu Tytanów.

- A jak ty właściwie masz na imię ? Jak się miewa Mama ? Czy wiesz może jak sobie radzą Heros, Tadem i Alma z opieką nad Doliną ? A jest coś o co ty byś chciał się mnie spytać? A tak w ogóle to jak to możliwe że masz rok a wyglądasz na siedmiolatka ? Ciekawe czy to wynika z twojej łączności ze SpeedForce czy boskich korzeni twojej mamy hmm... - Zamyślił się.

- Słuchaj zrobimy tak na razie zabiorę cię na wycieczkę! Co powiesz na to żebym pokazał ci kilka fajnych miejsc w Ameryce? Potem po południu wezmę cię na obiad do babci i dziadka żebyś ich poznał a następnie uszyjemy ci nowy ładny kubrak i buty w których będziesz mógł szybko biegać! Od jutra zacznę cię uczyć posługiwać się twoją mocą. Chcesz żebym wziął cię na barana ? Bo pewnie jesteś ciut zmęczony ? Zacznijmy od Mount Rushmore i Wielkiego Kanionu...

***

Popołudni spędzili bardzo przyjemnie Barry miał wrażenie że chłopczyk ma umysł jeszcze bardziej pojemniejszy niż on sam podobnie było z żołądkiem dał mu spróbować tabletki żywnościowe a młody po krótkim biegu i tak wsunął hamburgera, steak z frytkami i potrójną porcje lodów ~Cóż, cały czas rośnie trzeba będzie opracować dla niego następną generacje tabletek~

Rodzice zareagowali tylko lekkim zdziwieniem, skoro w ostatnim miesiącu poznali wnuka z przyszłości to półboski syn z innego wymiaru też nie należy to rzeczy aż tak niespotykanych przyjęli niebieskowłosego malca bardzo ciepło.

***

Badania potwierdziły że chłopiec jest połączony ze SpeedForce co przyspiesza jego rozwój psychofizyczny ale zdaje się że jego boskie geny ze strony matki dały mu pewien poziom kontroli nad szybkością tego procesu posiadał również ograniczoną Aquakinezę

Jego strój był w barwach jasnego błękitu, Barry przewidział że synek zechce mu pomagać w pracy poprosił więc żeby w nowy strój wbudowano tarcze energetyczną napędzaną energią kinetyczną z jego biegu bo nie chciał żeby chłopcu stała się krzywda zanim nie nauczy go porządnie walczyć

[MEDIA]http://image.dhgate.com/albu_385001224_00-1.0x0/step-up-led-costume-clothes-cool-led-stage.jpg[/MEDIA]

- Zrobiliśmy też dla ciebie specjalne google informacyjne po pierwsze po to żeby cię nie bolały oczy bo wiem z doświadczenia że trochę czasu minie nim się przyczaisz do oporu wiatru podczas a do tego będą ci wyświetlać różne przydatne dane o świecie żebyś nie czuł się zagubiony

[MEDIA]http://ecx.images-amazon.com/images/I/21EMkM747VL.jpg[/MEDIA]

- Tak jak ci mówiłem Herosi w naszym świecie wybierają sobie pseudonimy oczywiście czeka cię jeszcze sporo pracy i zabawy nim będziesz mógł dołączyć do Tytanów jeżeli będziesz tym zainteresowany ale codename potrzebny ci jest już teraz co powiesz BlueStrike? - Spytał z uśmiechem.

Barry czuł że jego synek będzie bohaterem nowego pełnego przygód i bohaterstwa rozdziału w historii Flashów...
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 12-11-2014 o 20:53.
Brilchan jest offline