Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-11-2014, 17:55   #47
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Kid Vamp był wściekły!

~Postąpiłem jak kretyn! Zamiast grać w jego grę lepiej bym zrobił wycofując się i krzycząc o wsparcie wtedy miałbym jakąś szanse, ale ja za bardzo chciałem się popisać ~ - Nate nie znał polskiego powiedzenia o mądrości nabytej po szkodzie, ale idealnie pasowało do jego obecnej sytuacji gdyż dopiero teraz zaczął analizować swoje postępowanie ~Chyba zrobiłem głupotę rzucając mu tą dłoń, bo z tego, co mówił Robert jedna urwana łapa powinna starczyć do wykonania rytuału tyle, że przez moją lekkomyślność zginie więcej żywych! ~ - Czynił sobie wyrzuty.

Szczęście w nieszczęściu, że Misha popełnił podstawowy błąd z lisy Evil Overlorda i nie wykończył go, kiedy miał na to okazje pewnie dlatego że uznał go za nic nie wartego robaka, dzięki czemu Kid Vamp ma szansę żeby nauczyć się na błędach trenować i upewnić się, że Drakula oraz jego przyboczny pożałują swej decyzji!

Jednak teraz trzeba się wydostać z pod tej przeklętej rzeźby! Gdy okazało się, że nie da rady unieść jej w górę Dowell spróbował skruszyć ją za pomocą noży na tyle żeby zrobić w niej pęknięcie, które mógłby rozszerzyć siłą i jakoś się wysunąć ~Teraz żałuje, że nie wziąłem spluwy jakbym miał coś wysoko kalibrowego to mógłbym odstrzelić ten kawał kamienia kawałek po kawałku, chyba będę musiał zmienić swoje podejście do broni palnej i poprosić któregoś z nowych znajomych o podstawowe przeszkolenie ~
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 12-11-2014 o 22:31.
Brilchan jest offline