Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-11-2014, 23:49   #92
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
"Złapałem trop w sprawie Pani Izabeli więc będę przez chwilę zajęty, spróbuje wypytać się tych Garu o miejscowe legendy jeżeli byłbyś tak miły. Potem spróbuje się skontaktować z miejscowym środowiskiem przestępczym i poszukać informacji o twoim zagonionym znajomym a jak chcesz to możemy podzielić miasto na sektory i przeszukać większość potencjalnych kryjówek " - Wiadomość była wbrew swej skrótowej nazwie długa i szczegółowa ale Alex już tak czasem miał, na szczęście pisał dość szybko. Gdy upewnił się że została wysłana wyłączył telefon schował go do kieszeni i uśmiechnął się do Rolanda

- Pan wybaczy, sprawy biznesowe ale już jestem wolny, czy miałby Pan teraz czas na rozmowę ? - Zapytał z nadzieją w głosie, odczeka żeby facet ze światłowstrętem pokazał mu czy chodzi mu o realne wampiry czy jest może kolejnym fanem horrorów. Jeżeli okażę się łowcą albo nadnaturalem podejmie ryzyko i opowie mu nieco o nieumrałych władcach świata pod warunkiem że w zamian otrzyma jakieś dane na temat lokalnych legend.

Jeżeli niedługo nie poczyni żadnych postępów to klientka zacznie się niecierpliwić i będzie miała do tego pełne prawo.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 15-11-2014 o 15:20. Powód: pomyliły mi się imiona szefowej alexa
Brilchan jest offline