Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-11-2014, 17:07   #202
Hazard
 
Hazard's Avatar
 
Reputacja: 1 Hazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputację
-Zwolnij trochę! - Rzucił do powoli oddalającego się Khazada. - Ty na prawdę chcesz tu nocować? Jestem pewien, że hobgobliny nie odpuszczą sobie tak łatwo tego zajazdu. W nocy z pewnością łatwiej będzie im nas zaskoczyć. Lepiej przenocować w wieży, a z rana zaatakować klasztor.

-Poza tym nie mieliśmy jeszcze okazji przeszukać tego zajazdu. Gdy to zrobimy możemy ruszyć śladami bandy, która nas zaatakowała. Jestem pewien, że nie zadali sobie trudu by zatrzeć za sobą ślady.

Następnie Ivan podszedł do ogłuszonego wcześniej elfa i zaczął powoli go cucić. Nie byłoby przecież sensu zabierać go ze sobą, jeżeli szaleństwo nieodwracalnie skaziło jego umysł.

-Ej, ty! - Zwrócił się do stojącego nieopodal elfa, któremu wcześniej podarował swoją kuszę - Możesz mi z nim pomóc. Nie wiem czy efekt wywołany przez te pyłki już mu przeszedł, ale na pewno lepiej zareaguje na widok znajomej twarzy.
 
Hazard jest offline