Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-03-2007, 11:11   #1
kali0
 
Reputacja: 1 kali0 ma wyłączoną reputację
[Sesja] Władca Pierścieni nowa przygoda

Gdy wojownicy przybyli do Rivendel odbyła się kolejna w historii narada dotycząca całego Śródziemia, gdy wszyscy umilkli przemówił Arnathel- Moi mili stajemy przed tym samym niebezpieczeństwem, co nasi przodkowie i mam nadzieje, że podołamy, a mianowicie chodzi o Saurona, dowiedzieliśmy się od naszego jasnowidza, iż Sauron wdarł się swoim umysłem do nieśmiertelnych krain elfów i przekabacił na swą stronę Elronda, Garadiele i Gandalfa. Wiemy także, iż dowiedział się, że może odzyskać moc ponownie zdobywając młot, którym wykuł pierścień i na którym umieszczona jest dalsza część napisu widniejącego kiedyś na pierścieniu. Wiemy także, że młot ten znajduje się gdzieś w lasach Lothlorien, nasi naukowcy jak i żołnierze już go szukają a kiedy już znajdą udacie się do Mordoru by go zniszczyć w lawie płynącej pod ziemią gdyż wulkan podczas niszczenia pierścienia wybuchł i się zawalił jednak jest jedno niebezpieczeństwo pod ziemią Mordoru Sauron odbudowuje swe imperium. Teraz, kiedy powiedziałem wam wszystko, co wiem może macie jakieś pytania?

UWAGA!!!
Prześlijcie mi na PW swoje karty postaci.
 
__________________
"Anduril płomień zachodu wykuty ze zwonków Narsila"(Władca Pierścieni Powrót Króla)
kali0 jest offline