Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-11-2014, 10:29   #3
Lechu
 
Lechu's Avatar
 
Reputacja: 1 Lechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputację
Jako jeden z uczestniczących już w sesji graczy zapraszam serdecznie wszystkich chętnych. Co do gry łowcą mutantów mogłoby to być ciekawe doświadczenie, ale zanim ktoś stworzy taką postać warto przeczytać jednego z moich pierwszych postów w sesji (a jak się ma niewiele czasu chociaż jego końcówkę):

http://lastinn.info/514565-post3.html ([Neuroshima] "The Road" (18+) - SESJA ZAWIESZONA)

Grając łowcą trzebaby odpowiednio dobrać cechę z profesji i pochodzenia aby sobie nie psuć gry na starcie dowiadując się, że nie wszyscy z BG są tak ludzcy jak się początkowo zakładało. Przeciwny PvP nie jestem zatem jakby ktoś miał iść z Trevorem na wymianę ognia to zapraszam. Aby tylko MG się nie wściekła (Veila czyli BG abishaia zabili co prawda inni, ale nie wiem czemu to na mojego BG patrzą jak na psychopatę).
 
Lechu jest offline