Wątek: Księga Aronaxa
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-03-2007, 11:54   #6
Khalida
 
Reputacja: 1 Khalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnie
Gdy hrabia zapytał czy mają jakieś wątpliowści zmarszczyła brwi. Wielkie halo o tą księgę, a von Trop przedstawił im to wszystko w dwóch zdaniach... Jak dla niej to było zdecydowanie zbyt mało informacji, zwłaszcza że słowo nie padło o wynagrodzeniu.
-Przede wszystki, hrabio, interesuje mnie wynagrodzenie. Była mowa o dużej ilości pieniędzy, cytując człowieka który zwerbował mnie do tej misji. Dlatego jestem ciekawa co można przez tą 'dużą ilość' rozumieć? Zaliczka? Będzie jakaś? Jest możliwość otrzymania zapłaty niekoniecznie w złocie? Na przykład w... szlachetnych kamieniach?- jej oczy błyszczały z chciwości gdy zadawała te pytania. Na nich poprzestała - wydawało sie że własnie te sprawy są dla niej najbardziej istotne, a nie jakieś, phi, błachostki związane z misją!
 
__________________
Każdy powinien mieć motto.
Nawet jeśli jest dziwne:
"I'm greedy, not stupid..."
Widzicie?
Khalida jest offline