Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-03-2007, 12:52   #102
Redone
Patronaty i PR
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację
Podeszłam do półki i sięgnęłam po biały strój. Pozwoliłam aby swobodnie się rozłożył w moich rękach. Zmierzyłam go wzrokiem od góry do dołu, tak jak czasem mierzyłam ludzi. Takie dziwne przyzwyczajenie. Przesunęłam palcami po materiale, badając jego miękkość i strukturę. Tez dziwne przyzwyczajenie. Zazwyczaj dbałam o to w co się ubieram i nie wkładałam na siebie żadnych rzeczy niejakościowych. Cóż, w tym nie będę wyglądać dobrze, ale to teraz jest zupełnie nie ważne.

Nie ociągając się dłużej przebrałam się w ten dziwny strój. I cieszyłam się że nie ma tu dużego lustra w którym mogłabym się cała zobaczyć. Wyszłam z przebieralni, aby zrobić miejsce dla towarzyszy.
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher
Redone jest offline