Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-03-2007, 13:33   #20
Nightcrawler
 
Nightcrawler's Avatar
 
Reputacja: 1 Nightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemu
Bushi oddał pierwszy ukłon - zdawało się, iż pochylił się odrobinę niżej niż Herakliusz. Po krótkich wyjaśnieniach mężczyzny, odebrał broń od wchodzącego meksykanina, po czym uścisnął jego dłoń nieznacznie tylko skłaniając głowę i rzucając w odpowiedzi na powitanie wąsacza: - Mitsu Bushi - miło mi-

Kolejny ukłon. Nieznaczny uśmiech
- Cieszę się Herakliusz-san. Mam nadzieje że Autobot przyjmie mój miecz. A ja z radością podzielę się mą wiedzą o kraju mych przodków z Panem- ponownie oddał ukłon.

Wyszedł na zewnątrz. Owiany chłodnym ruszył w stronę samochodu tłumacząc sierżantowi
- Jeśli pozwoli Pan podjadę swoim wozem bliżej, a następnie rozejrzę się po obozie-
 
__________________
Sanguinius, clad me in rightful mind,
strengthen me against the desires of flesh.
By the Blood am I made... By the Blood am I armoured...
By the Blood... I will endure.
Nightcrawler jest offline