Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-11-2014, 20:39   #29
Dhratlach
 
Dhratlach's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputację
Niewiele zostało do końca sondy, więc te pare dni raczej nie będzie dla nikogo problemem. W międzyczasie zawsze można opracowywać wątki i potencjalne postacie. Zaznajamiać się z systemem jak to ja często robiłem w oczekiwaniu.

Druga sonda ruszy gdzieś w połowie przyszłego tygodnia. Będzie polegać na wybraniu przez graczy "tematyki ogólnej", czy też "formatu drużyny". Nic strasznego Coś w rodzaju wyboru jednej z dróg startowych determinującej wątki, choć i tak będą się pojawiać wątki spoza tej początkowej "tematyki", więc w istocie nic nie tracicie, a dla mnie jest to o tyle ułatwienie, że będę wiedział mniej więcej po tematyce startowej drużyny czego oczekujecie i dla kogo mniej więcej będzie to sesja.
 
__________________
Rozmowy przy kawie są mhroczne... dlatego niektórzy rozjaśniają je mlekiem!
Dhratlach jest offline