Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-11-2014, 13:26   #111
Suchoklates
 
Reputacja: 1 Suchoklates jest jak klejnot wśród skałSuchoklates jest jak klejnot wśród skałSuchoklates jest jak klejnot wśród skałSuchoklates jest jak klejnot wśród skałSuchoklates jest jak klejnot wśród skałSuchoklates jest jak klejnot wśród skałSuchoklates jest jak klejnot wśród skałSuchoklates jest jak klejnot wśród skałSuchoklates jest jak klejnot wśród skałSuchoklates jest jak klejnot wśród skałSuchoklates jest jak klejnot wśród skał
Nekro +1 i Ponury +1

Rozsyłam 5 zwyklaków na zewnątrz. Niech rozejdą się w różnych kierunkach i jak najdalej się da.
Plan jest w miarę prosty. Mam sporo łuczników, więc razem z Nemesisem powinienem mieć obstawione wszystkie kierunki. Jak tylko ktoś się wychyli, to będzie poszatkowany albo oberwie strzałą i sończy się pajacowanie. Z rozwalonych tworzę kościająki, które lecą szukać komandosów, jak ktoś chętny to niech wstanie za pomocą Pobudki. Ogółem nieco rozproszona formacja, aby uniknąć anihilacji z powodu ładunków wybuchowych. Trzymam się Nemesisa, który ma pruć do każdego komandosa jaki pojawi się w jego zasięgu wzroku. Przejmuję myślośmiercią ludzi na peronie, którzy wykorzystując zamęt i element zaskoczenia mają poprzejmować wszystkich dookoła. No i chcę wreszcie moje mózgi do mojego plecaka, co by telekinezą rozbrajać każdego cwaniaka.
 
Suchoklates jest offline