Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-03-2007, 17:53   #107
Yaneks
 
Yaneks's Avatar
 
Reputacja: 1 Yaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputację
Opanowawszy się schował łuk pod pelerynę, a strzałę do kołczanu. Jednak jego ręka instynktownie zacisnęła się na sztylecie.
Nie obchodzi mnie kim jesteś człowieczku. Nie obchodzą mnie rody szlacheckie ani rycerskie. My, elfy, nie podzielamy waszego zdania w sprawach stanów cywilnych. Aby zdobyć moje uznanie, trzeba wykazać się odwagą i inteligencją. Nie obrażaj moich współtowarzyszy, bo możesz skończyć w rynsztoku z poderżniętym gardłem. A teraz, panowie, wydaje mi się, że mamy ciekawsze rzeczy do zrobienia, niż kłócenie się z Hansem. Każda pomoc może się przydać, więc tymczasowo możemy przyjąć go do siebie. Jeżeli wykaże się odwagą i inteligencją weźmiemy go na stałe. Teraz powinniśmy przespać się trochę, a o świcie wyruszyć na poszukiwania mordercy ojca Mortena.
 
Yaneks jest offline