Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-11-2014, 15:58   #57
Dragor
 
Dragor's Avatar
 
Reputacja: 1 Dragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłość
- Atak na Zakon? Główna siedziba jest na Wyspach Brytyjskich, a tam nie odnotowaliśmy żadnych soków w aktywności wampirów. Członkowie są rozsiani po całym globie, ale są w ciągłym kontakcie z swoimi zwierzchnikami. Mogę śmiało powiedzieć że nie było żadnych nasilonych ataków na nich - powiedział Robert. - A Harker nie dowarzy się otwarcie działać przeciwko nam. Nie gdy ja jestem w pobliżu. - zapewnił jeszcze. - Co nie oznacza że może próbować kopać pod dnami dołki. Mają kogoś do niego przydzielić, by pilnował jego wybryków. Lepiej jednak nie ufać na razie nikomu. Ja mogę poręczyć za panią Szilágyi. Ją na pewno mamy po naszej stronie.
Łowca obrócił się w stronę Michaela.
- [i]Na sprzęt o którym wspomniałeś trzeba będzie poczekać ze dwa dni, ale to jest do załatwienia. Jednak będzie trzeba też pomyśleć o waszym bezpieczeństwie. Nie darzę wampirów szczególną miłością, to muszę przyznać, ale jako moi współpracownicy nie chcę by ktoś zmienił się przez nieuwagę w chodzącą pochodnię. [i/ ] - Richelieu był do bólu szczery. - Jednak ten twój pomysł. Możesz rozwinąć tę myśl?
 
__________________
Gallifrey Falls No More!
Dragor jest offline