Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-11-2014, 21:41   #123
Suchoklates
 
Reputacja: 1 Suchoklates jest jak klejnot wśród skałSuchoklates jest jak klejnot wśród skałSuchoklates jest jak klejnot wśród skałSuchoklates jest jak klejnot wśród skałSuchoklates jest jak klejnot wśród skałSuchoklates jest jak klejnot wśród skałSuchoklates jest jak klejnot wśród skałSuchoklates jest jak klejnot wśród skałSuchoklates jest jak klejnot wśród skałSuchoklates jest jak klejnot wśród skałSuchoklates jest jak klejnot wśród skał
Ponury +4

Walę Pobudkę dla tych na peronie jeśli się da, aby zyskać poziom (jak nie to na innych). Przygotowuję Mózgotajl i jem ten z plecaka (robiłem jeden w drodze tutaj)
Przesyłam wiadomość do Dutcha.

Wiem, że mnie słyszysz Dutch! Jeden z władców zbliża się do Banku. Pomóż mi go powstrzymać zanim będzie za późno. Obiecuję, że nie tknę ludzi, którzy się tam chowają!

I ruszam za nim (parę zwykłych wysyłam przodem jako zwiad drogi). Owieczki, o ile zdążą się zbliżyć, przytrzymuje z dala telepatią, a wtedy moi strzelcy mają je rozwalić. Ponuraka na Redone, niech ją zgarnie zanim zrobi to coś innego.
 
Suchoklates jest offline