Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-11-2014, 08:57   #117
Aisu
 
Aisu's Avatar
 
Reputacja: 1 Aisu jest jak klejnot wśród skałAisu jest jak klejnot wśród skałAisu jest jak klejnot wśród skałAisu jest jak klejnot wśród skałAisu jest jak klejnot wśród skałAisu jest jak klejnot wśród skałAisu jest jak klejnot wśród skałAisu jest jak klejnot wśród skałAisu jest jak klejnot wśród skałAisu jest jak klejnot wśród skałAisu jest jak klejnot wśród skał
Cytat:
Napisał Cedryk Zobacz post
Rezygnuję gdyż widzę, iż Abishai nie przemyślał wagi fabularnej wprowadzenia Czerwonych Czarodziejów i ich enklawy do miasta.

Każdy podkreślam, każdy noszący Czerwone Szaty jest fabularnie ważniejszy od Matrony domu Drowiego. Za nim stoi organizacja mająca na usługi ponad 5 milionów sług.

Czym wobec nawet pojedynczego Czerwonego Czarodzieja pełnoprawnego jest Matrona jakiegoś tam domu Drowiego, niewiele znaczącą plemienną przywódczynią. O ich względy zabiegają Matrony.

Twoim błędem były dopuszczenie gry noszącymi Czerowne Szaty, są to postacie zbyt ważne aby same szukały kontaktów. To o ich względy się zabiega, a nie na odwrót.
Szeregowy Tahyańczyk czarodziej nie noszący jeszcze Czerwonych Szat czyli nie będący jeszcze pełnoprawnym członkiem, byłby opcją w takim przypadku najlepszą do twojego stylu fabularnego gry, który proponujesz, kręcącego się wokół drowów i całą wagę skupiającego na drowach, umniejszającą znacznie Czerwonych Czarodziejów.

Moja postać była tworzona na podręcznikowych założeniach fabularnych, w których nie marginalizuje się Czerwonych Czarodziejów, jak to czynisz.

Nie mam sensu abym się więc męczył w tej sesji i prosił o najmniejsza drobnostkę, która powinna być dostępna postaci od ręki.
Brak tła prawidłowo osadzającego Czerwonych Czarodziejów w świecie kreowanym przez ciebie odstręcza mnie od gry.

W tej enklawie, przynajmniej tak jak ty to kreujesz fabularnie, nie powinno być żadnych Czerwonych Czarodziejów z wyjątkiem samego Khazarka. Reszta czarodziejów to powinni być szeregowi czarodzieje bez prawa do noszenia Czerwonych Szat.

Dziękuję wszystkim za wspólna grę i życzę powodzenia w knowaniach.
 
__________________
"I may not have gone where I intended to go, but I think I have ended up where I needed to be."
Aisu jest offline